Solid Cat - obudowa kanałowa

Obudowa kanałowa spawana ze stali nierdzewnej z dostępem bocznym dostosowana do jedno lub dwustopniowej filtracji wszelkiego rodzaju. Spełnia najwyższe wymagania dotyczące czystości powietrza. Możliwość instalacji filtrów HEPA, fazy gazowej.

Solid Cat - obudowa kanałowa

C48 - rama montażowa

Sztywna rama montażowa do filtrów kieszeniowych i kasetowych do 48 mm wyposażona w uszczelkę gotowa do łączenia modułowego w ściany filtracyjne. Występuje w 4 standardowych rozmiarach w stali ocynkowanej i nierdzewnej.

C48 - rama montażowa

N292 - rama montażowa

Rama montażowa przeznaczona do montażu filtrów o grubości 292 mm jest idealna do budowy ścian filtracyjnych HEPA. Elementy zaciskowe filtra w czterech rogach gwarantują równomierne rozłożenie nacisku i szczelność układu rama-filtr. Możliwość wyposażenia ramy w uszczelkę do testu szczelności.

N292 - rama montażowa

RAC - rama montażowa

Ramy RAC wykonane są ze stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej i służą do mocowania kartridży filtracyjnych zawierających węgiel aktywny - Acofil. Mocowanie wkładów odbywa się za pomocą 3-punktowego połączenia bagnetowego.

RAC - rama montażowa

Z34 - system instalacyjny

Ściana filtracyjna przystosowana do montażu filtrów kasetowych lub mat filtracyjnych. Możliwość rozbudowy konstrukcji poprzez dodatkowe elementy usztywniające do wysokich prędkości przepływów powietrza.

Z34 - system instalacyjny

S045 - system instalacyjny

Ściana filtracyjna przystosowana do montażu filtrów, kompaktowych, EPA, HEPA. Sztywna aluminiowa konstrukcja przygotowana do montażu ciężkich filtrów kompaktowych lub HEPA skalowalna do układu 24 sztuk filtrów (610 x 610 mm).

S045 - system instalacyjny

MedAir - nawiewnik sufitowy

Nawiewnik sufitowy jest wykorzystywany do dystrybucji powietrza w szczególności w laboratoriach, szpitalnych salach operacyjnych, czystych pomieszczeniach. Mocna, bardzo szczelna konstrukcja z dostępem od wylotu powietrza daje możliwość instalacji filtrów HEPA wraz z różnymi płytami nawiewnymi w celu regulacji strumienia powietrza.

MedAir - nawiewnik sufitowy

Z036 - obudowa kanałowa

Obudowa kanałowa z dostępem bocznym przystosowana do instalacji filtrów kasetowych, metalowych. Filtry ustawione są w układzie V i dostępne z boku do szybkiej wymiany. Gwarantuje prostą instalację w układzie istniejących kanałów wentylacyjnych.

Z036 - obudowa kanałowa

S041 - obudowa systemowa

Bardzo zaawansowana technologicznie obudowa filtrów kompaktowych lub HEPA potwierdziła swoją skuteczność w wielu zastosowaniach pod względem zachowania bezpieczeństwa procesu i pracy człowieka. Stosowana w instalacjach farmaceutycznych, biotechnologii, nuklearnych, procesach sterylizacji powietrza, strefach zagrożonych wybuchem, lub skażeniem bakteryjnym.

S041 - obudowa systemowa
>