Firma

Na rynku filtrów powietrza od 2002 roku.

Współczesne rozwiązania i gotowość współpracy to synonimy naszej oferty. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie oraz jakość produktów i obsługę na najwyższym poziomie w oparciu o zaangażowany zespół kompetentnych doradców handlowych.

Na rynku filtrów powietrza od 2002 roku.

Zaufanie partnerów handlowych

Nieustannie budujemy organizację zorientowaną na innowacyjność i dostarczanie Państwu optymalnych rozwiązań. Do każdego zapytania klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając wsparcie oraz pomoc w wyborze produktów.

Zaufanie partnerów handlowych

Innowacyjność

Ciągle się doskonalimy! Bierzemy udział w kongresach oraz konferencjach związanych z naszą branżą. Uczestniczymy również w szkoleniach, które pozwalają nam pracować w oparciu o sprawdzone i skuteczne metody. Optymalizujemy produkty i procesy technologiczne ich wytwarzania.

Innowacyjność

Optymalne rozwiązania

Proponujemy najnowsze projekty i konstrukcje z zakresu filtracji powietrza w celu realizacji wymagań technicznych klienta dbając jednocześnie o ekonomicznie uzasadnione warunki współpracy.

Optymalne rozwiązania

Wiedza i doświadczenie

Zawsze słuchamy naszych klientów, co w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwola nam skutecznie usatysfakcjonować naszych partnerów handlowych.

Wiedza i doświadczenie

5 najważniejszych rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę poszukując producenta filtrów

Skoro znalazłeś się na tej stronie, jest duże prawdopodobieństwo, że poszukujesz sprawdzonego producenta filtrów. Być może to Twoja pierwsza przygoda z filtrami, a być może współpracujesz już z jakimś dostawcą, jednak poszukujesz czegoś lepszego, tańszego lub bardziej innowacyjnego. Branża filtrów powietrza w odpowiedzi na nowe wyzwania i wymagania stawiane przez rynek, nieustannie udoskonala swoje produkty sięgając po coraz nowsze technologie. Prowadzi to do mocnego przesycenia rynku przez szerokie spektrum różnorodnych ofert w różnych wariatach cenowych, dlatego bez względu na to jakie masz doświadczenie, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, abyś mógł dokonać właściwego wyboru. Jeśli poszukujesz solidnego producenta filtrów powietrza zwróć uwagę na 5 kluczowych czynników:

1. Jakość oferowanych usług

Z punktu widzenia potencjalnego klienta do najważniejszych cech producentów z pewnością można zaliczyć: 
Skuteczność – uzyskanie zakładanych parametrów powietrza oraz bezawaryjna praca maszyn i urządzeń są możliwe dzięki prawidłowemu doborowi optymalnego rozwiązania do przeprowadzenia procesu filtracji. 
Terminowość – czas realizacji zamówienia oraz wywiązywanie się z terminów jest koniecznością w praktycznie każdej branży. Niektórzy dostawcy przedłużają czas współpracy np. z powodu braku towaru na magazynie. 
Ekonomiczność – tendencja myślenia „dobry produkt to tani produkt” nie zawsze znajduje potwierdzenie w branży filtrów powietrza. Nowoczesne rozwiązania niejednokrotnie wiążą się nieco wyższymi kosztami, jednak Twój dostawca powinien również mieć na uwadze Twoje warunki finansowe. 
Skuteczność, terminowość i ekonomiczność to fundamenty profesjonalnej obsługi. Upewnij się, że Twój producent zagwarantuje Ci wszystkie z nich. 

2. Rozwiązania filtracyjne szyte na miarę 

Producenci filtrów powietrza w swojej ofercie posiadają zazwyczaj szereg standardowych rozwiązań filtracyjnych, które znajdują idealne zastosowanie w większości instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Jeśli jednak jesteś klientem o specjalnych potrzebach, a Twój projekt jest bardziej złożony i zdecydowanie odbiega od typowych – klasyczne rozwiązania mogą się nie sprawdzić. Rozwiązania techniczne mające zastosowanie w przemyśle spożywczym lub lakierniczym, mogą nie sprawdzić się w branżach o podwyższonych wymaganiach takich jak np. sale operacyjne czy laboratoria chemiczne. Poszukując dostawcy filtrów zwróć uwagę na jego elastyczność i innowacyjność – wybierz takiego producenta, który w razie konieczności zaproponuje Ci niestandardowe rozwiązanie szyte na miarę Twojego indywidualnego zapotrzebowania. Solidny producent filtrów nie zniechęci się Twoją rozbudowaną specyfikacją, a będzie starał się wykorzystać swoją wiedzę, aby zaoferować Ci jak najbardziej optymalne rozwiązanie. Z tym wiąże się również kolejny czynnik, a mianowicie: doświadczenie. 

3. Doświadczenie

Branża filtrów powietrza jest branżą dynamiczną, co sprawia, że wachlarz dostępnych produktów wciąż się poszerza. Wybór odpowiedniego produktu może stanowić wyzwanie dla potencjalnego klienta, dlatego wybierając dostawcę filtrów, dowiedz się, jak długo jest w tej branży. Jedynie partner z doświadczeniem, a także skrupulatną znajomością całego procesu filtracji posiada odpowiednie zaplecze, aby pomóc użytkownikowi w wyborze odpowiedniego rozwiązania.  Producent z wieloletnim doświadczeniem będzie również w stanie szybko i efektywnie stawić czoła potencjalnym komplikacjom i znaleźć alternatywę do Twoich niestandardowych wymagań. Jednak szukaj producenta, który oprócz deklarowanego doświadczenia i profesjonalnych usług posiada również referencje zadowolonych Klientów, którzy mogą to potwierdzić. 

4. Gruntowna wiedza techniczna

Filtr kieszeniowy, kasetowy, HEPA, klasa filtracji, LCC, certyfikaty ISO? Rozwinięcie skrótów oraz zrozumienie istoty technologii filtracji nie należy do najłatwiejszych zadań. Jednak jest to wiedza niezbędna, aby prawidłowo wybrać produkt. Jako klient nie masz obowiązku tego wiedzieć, ale zdecydowanie masz prawo wymagać tego od swojego dostawcy. Jeśli posiadasz już doświadczenie we współpracy z producentami filtrów, zapewne przynajmniej raz zdarzyła Ci się sytuacja, w której pracownik był ogólnikowo zaznajomiony z produktami generycznymi dostępnymi w ofercie, jednak nie posiadał wystarczającej wiedzy, aby udzielić Ci profesjonalnej porady w wyborze produktu. Producent zapewniający wykwalifikowaną kadrę pracowniczą dokona dokładnej analizy wymagań klienta, będzie utrzymywał stały kontakt z klientem w celu zapewnienia zgodności zamówienia z wymaganiami, a w razie potrzeby podejmie próby zapewnienia alternatywy.

5. Sprawna obsługa klienta na każdym etapie współpracy

Decydując się na współpracę z potencjalnym dostawcą zwróć uwagę na to jak szybko możesz spodziewać się merytorycznej odpowiedzi na każde zadane pytanie. Dowiedz się również jaki jest czas dostarczenia wyceny, przetwarzania zamówienia oraz wysyłki zamówionych produktów. Uważaj na dostawców, którzy posiadają rozbudowaną kadrę menadżerów i marketingowców, gdyż może się to wiązać z licznymi rozmowami, zanim dotrzesz do właściwej osoby, która będzie Ci w stanie udzielić profesjonalnej porady. Solidni producenci zapewnią szybki i łatwy kontakt z członkami zespołu bezpośrednio zaangażowanymi w Twoje zamówienie. 

Firma 1Filter s.r.o. to producent filtrów w Czechach.

Od 2002 roku dostarczamy filtry powietrza, dzięki czemu udało nam się spełnić wszystkie 5 punktów:

  • Skuteczna, terminowa i ekonomiczna oferta
  • Rozwiązania szyte na miarę indywidualnych potrzeb
  • Wiele lat doświadczenia, poparte udokumentowaną historią sukcesów
  • Gruntowna wiedza z zakresu szeroko rozumianej technologii filtracji
  • Sprawna i szybka obsługa.
  • Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!