Zrzeczenie się odpowiedzialności

1Filter s.r.o. dokłada wszelkich starań w zakresie opracowywania zawartości tej strony internetowej. Niezależnie od dokładnej kontroli treści, 1Filter s.r.o. nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, dokładność i kompletność informacji zawartych na tej stronie lub za swobodny dostęp do niej w każdym czasie. Serwis internetowy 1Filter s.r.o. stanowi niewiążącą prezentację informacji, które mogą zostać zmienione, uzupełnione lub usunięte w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadomienia. Odnosi się to również do wszystkich treści udostępnionych do pobrania.
Dokumenty dostępne w serwisach internetowych 1Filter s.r.o. mają charakter wyłącznie informacyjny i nie rodzą odpowiedzialności. 1Filter s.r.o. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność i kompletność informacji zawartych w ich treści. Wszystkie przedstawione tutaj dane techniczne są podane dla celów informacyjnych i mogą dotyczyć niektórych produktów typoszeregu. Zgodność podanych danych do zastosowania do indywidualnych przypadków wymaga naszego pisemnego potwierdzenia. Budowa produktów może różnić się od zaprezentowanych na zdjęciu ze względu na rodzaj wykonania. Ze względu na fakt prowadzenia ciągłych badań i rozwoju produktu zastrzegamy prawo zmiany specyfikacji technicznej i wymiarów produktów bez wcześniejszego zawiadomienia.

Wyłączenie odpowiedzialności za linki zewnętrzne

1Filter s.r.o. nie ponosi odpowiedzialności za zawartość i dostępność jakichkolwiek serwisów www, do których ta strona się odwołuje. Dotyczy to treści dostępnych już w momencie powstania odwołania do danego serwisu www i wszelkich późniejszych zmian tam zaistniałych. 1Filter s.r.o. oświadcza, że nie stwierdzono żadnych nielegalnych treści na serwisach www, do których się odwołuje w momencie gdy odwołanie został utworzone.